Zapytaj o apartament

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną od Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Prostej 32.

Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych partnerom biznesowym Marvipol Development S.A. w celu przedstawienia mi drogą elektroniczną i telefoniczną oferty w zakresie sprzedaży mieszkań, doradztwa w sprawie kredytu i wykończenia lokalu. Więcej »

x Administratorem danych osobowych jest Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe będą przetwarzane, w zależności od wyrażonej zgody, w celu przedstawienia ofert i innych informacji handlowych dotyczących własnych produktów i usług drogą elektroniczną lub telefoniczną. Po wyrażeniu dodatkowej zgody dane osobowe mogą być udostępniane partnerom biznesowym Marvipol Development S.A., w tym w szczególności spółkom z Grupy Marvipol (https://www.marvipol.pl/relacje-inwestorskie/spolka/opis), doradcom kredytowym, firmom wykończeniowym, w celu przedstawiania drogą elektroniczną lub telefoniczną ich oferty handlowej. Każdej osobie podającej swoje dane przysługuje prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne

Administratorem danych osobowych jest Marvipol Development S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 32. Dane osobowe będą przetwarzane, w zależności od wyrażonej zgody, w celu przedstawienia ofert i innych informacji handlowych dotyczących własnych produktów i usług drogą elektroniczną lub telefoniczną. Zobacz więcej (wtedy otwiera sie dymek z całą klauzulą)