Oferta specjalna

Premiera w Lake Park Apartments .

Marvipol Development zaprasza na premierę inwestycji Lake Park Apartments. W odsłonie, jakiej jeszcze nie znacie, kolejny III etap inwestycji. Tylko teraz nowe, promocyjne ceny mieszkań. Dostępne lokale w przedsprzedażowych cenach: jednopokojowe od 205 tys. zł dwupokojowe od 245 tys. zł i trzypokojowe od 355 tys. zł. Przyjdź do Strefy Klienta przy ul. Kłobuckiej 13 w godz. 9-19 i świętuj z nami premierę III etapu Lake Park Apartments.

Wypełnij formularz i odbierz specjalna ofertę

 • 00 :

  dni

 • 00 :

  godzin

 • 00 :

  minut

 • 00

  sekund

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, drogą elektroniczną (e-mail, SMS) od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://harmonypark.pl/

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych, w tym ofert, przez telefon od Marvipol Development S.A. dotyczących spółek z Grupy Marvipol Development, których wykaz znajduje się na stronie pod adresem: https://www.marvipol.pl/o-nas/#listaspolek

Wyrażam zgodę na udostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. doradcom kredytowym współpracującym z Marvipol Development S.A., aby otrzymać ofertę kredytową dotyczącą nabycia nieruchomości Zgoda MVP Development – udostępnienie British Automotive S.A.

Wyrażam zgodę na udostępnienie podanych danych przez Marvipol Development S.A. do British Automotive Polska S.A. z siedzibą przy ul. Szyszkowej 35/37, 02-285 Warszawa, aby otrzymywać od tej spółki drogą elektroniczną (e-mail, SMS) informacje marketingowe, w tym oferty tej spółki

Budynek 6

Dla rodzin z dziećmi

Ze względu na bliskość lokali usługowych (12 potencjalnych lokali usługowych znajduje się w budynku) oraz niewielką odległość do dwujęzycznego przedszkola i placu zabaw – to budynek idealny dla rodzin z małymi dziećmi, ceniących sobie komfort i wygodę. Dodatkowo, ze względu na kształt i usytuowanie, budynek tworzy wewnętrzny dziedziniec stanowiący odrębny teren zielony, miejsce spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Budynek 7

Dla lubiących odpoczynek

Budynek 7 dedykowany jest osobom lubiącym odpoczynek. Na parterze budynku znajdują się ogrody z bezpośrednim wyjściem w kierunku wewnętrznego jeziora okolonego budynkami Lake Park Apartments. W pobliżu znajduje się strefa relaksu. Jedna ze ścian budynku posiada atrakcyjny widok na wewnętrzne jezioro.

Budynek 8

Dla wymagających

Usytuowany bezpośrednio przy wewnętrznym jeziorze, budynek nr 8, może spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających mieszkańców. Podwyższony komfort zapewniają szklane tarasy, ogrody z wyjściem na jezioro oraz wykładziny na klatkach schodowych, które wygłuszają odgłosy przemieszczających się mieszkańców.

Budynek 9

Dla aktywnych

Budynek nr 9 znajduje się na obrzeżu osiedla, a tuż przy nim została zlokalizowana wewnętrzna strefa do grillowania i strefa relaksacyjna dla osób potrzebujących z jednej strony spokoju, a z drugiej – ceniących dobrą zabawę. Od strony południowej zaprojektowano dostęp do odpowiednio nasłonecznionego placu zabaw.

Budynek 10

Dla ekologicznych

Dla osób, które chcą mieć realny wpływ na środowisko i chcą korzystać z nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych, idealnym miejscem do zamieszkania będzie budynek 10, który spełnia normę NF40. Ponadto, kompaktowe mini-apartamenty mają bardzo atrakcyjną lokalizację – bezpośrednio przy wewnętrznym jeziorze i strefie do grillowania.

 

Skontaktuj się
z Biurem sprzedaży
Lake Park Apartments