Udogodnienia

KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA


Harmony Park to doskonale zaprojektowana przestrzeń, która wyróżnia się indywidualizmem stworzonym w zgodzie z naturą oraz nowoczesnymi trendami urbanistyczno-architektonicznym. Zespół budynków w ramach Harmony Park został zaplanowany tak, aby mieszkania były dobrze nasłonecznione i posiadały różnorodny widok. Dzięki kameralnej, niskiej zabudowie, Mieszkańcy osiągną wymarzony komfort i prywatność. Prostopadły układ zabudowy podkreśla przebieg przyległych ulic oraz stanowi dla nich atrakcyjną oprawę.

Dodatkowo teren Harmony Park został wyłączony z ruchu pojazdów, co umożliwia swobodne korzystanie z bogatej oferty rekreacyjnej osiedla. Jego wewnętrzna przestrzeń w pełni komponuje się z terenami zielonymi i bujną roślinnością, a przestronne ścieżki spacerowe łączą ze sobą atrakcyjne miejsca spędzania wolnego czasu – Plac Restauracyjny i jezioro.

Koncepcja Harmony Park to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Mieszkańców.

MIESZKANIA


W ostatnim etapie osiedla Harmony Park, które stanowi finalną część kompleksu Central Park Ursynów powstaje bogata i zróżnicowana oferta mieszkań. Łącznie w 7 budynkach znajdzie się 319 mieszkań, od 30-metrowych kawalerek typu studio po 5-pokojowe apartamenty nawet do 144 m². Wszystkie będą posiadać balkony lub tarasy, a w przypadku lokali położonych na partnerze – przestronne ogródki. Cechą wspólną lokali jest ich wysoka jakość i optymalny, starannie przemyślany rozkład, gwarantujący ponadczasową użyteczność.

Na najbardziej wymagających Klientów na osiedlu czekają przestronne apartamenty z pokaźnymi, nawet 100-metrowymi tarasami oraz takie, do których przynależeć będą prawie 200-metrowe ogródki! Kupujący będą mogli także wybierać wśród apartamentów dwustronnych, z oknami na dwie strony świata. W 11 wyjątkowych apartamentach o metrażach od 57 do 144 m² będzie możliwość zamontowania kominka, a z części lokali będzie rozciągać się widok na wewnętrzne oczko wodne. Ponadto większość apartamentów będzie miało ponadstandardową wysokość, nawet do 305 cm. Oferujemy także możliwość wykończenia mieszkania pod klucz w jednym z trzech niepowtarzalnych stylów – style, design, avantgarde, a także możliwość dokupienia inteligentnego systemu zarządzania FIBARO.

FUNKCJONALNA ZIELEŃ


Naturalna zieleń Harmony Park nie tylko nadaje osiedlu wyjątkowego charakteru, ale również zapewnia jego Mieszkańcom wysoki standard życia. Starannie dobrana roślinność będzie korzystnie wpływać na jakość powietrza, jego czystość i odpowiedni poziom wilgotności.

Zielone dachy budynków stworzą estetyczną, naturalną otulinę, wyciszając i w naturalny sposób łagodząc miejski klimat i regulując temperaturę budynków. Zasadzone na dachach rozchodniki oraz ich podłoże to ważny element systemu oczyszczania wody deszczowej zasilającej położone w centrum Harmony Park jeziorko. Zbiornik wodny, dzięki własnemu systemowi filtracji, przez lata będzie cieszyć Mieszkańców swoją czystą wodą i bogactwem wodnej roślinności.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO


Projektując Harmony Park zadbaliśmy o najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa. Podziemny ruch kołowy sprawi, że Mieszkańcy Harmony Park będą mogli w komfortowych warunkach spędzać swój wolny czas na zewnątrz. W celu zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa, teren inwestycji będzie monitorowany, a spokoju będzie strzegła indywidualna ochrona osiedla. W mieszkaniach zamontowaliśmy natomiast wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe.

Z MYŚLĄ O AKTYWNYCH


Na terenie osiedla nie zabraknie atrakcji dla tych, którzy poszukują wytchnienia od codziennego zgiełku. Specjalnie zaprojektowana strefa relaksu wokół wewnętrznego jeziora to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Mieszkańców.

Z myślą o nich, na terenie Harmony Park, powstaną starannie zaplanowane tereny rekreacyjne ze ścieżkami spacerowymi i do joggingu oraz drewniane pomosty z miejscem do jogi. Do dyspozycji całych rodzin będzie także kolorowy plac zabaw, wielofunkcyjne boisko, lodowisko.  Harmony Park to miejsce, które oferuje nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

KONTAKT

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Harmony Park. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.


POBIERZ KATALOG