Udogodnienia

KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA


Harmony Park to doskonale zaprojektowana przestrzeń, która wyróżnia się indywidualizmem stworzonym w zgodzie z naturą oraz nowoczesnymi trendami urbanistyczno-architektonicznym. Zespół budynków w ramach Harmony Park został zaplanowany tak, aby mieszkania były dobrze nasłonecznione, zapewniały komfortową prywatność i posiadały różnorodny widok. Prostopadły układ zabudowy podkreśla przebieg przyległych ulic oraz stanowi dla nich atrakcyjną oprawę.

Dodatkowo teren Harmony Park został wyłączony z ruchu pojazdów, co umożliwia swobodne korzystanie z bogatej oferty rekreacyjnej osiedla. Jego wewnętrzna przestrzeń w pełni komponuje się z terenami zielonymi i bujną roślinnością, a przestronne ścieżki spacerowe łączą ze sobą atrakcyjne miejsca spędzania wolnego czasu – Plac Restauracyjny i jezioro.

Koncepcja Harmony Park to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Mieszkańców.

MIESZKANIA


Harmony Park to bogata i zróżnicowana, pod względem metraży i funkcjonalnych układów, oferta mieszkań. Jej cechą wspólną są wysoka jakość i optymalny, starannie przemyślany rozkład, gwarantujący ponadczasową użyteczność mieszkań. Znaczna część lokali ma okna wychodzące na wschód i zachód, co gwarantuje komfortowe, naturalne światło przez cały dzień. Wszystkie mieszkania w Harmony Park posiadają balkony lub przeszklone loggie, a w przypadku lokali położonych na partnerze – przestronne ogródki.

Na najbardziej wymagających Klientów na osiedlu czekają przestronne apartamenty z pokaźnymi, nawet ponad 50-metrowymi tarasami. Nabywcy mieszkań zlokalizowanych na najwyższych piętrach będą mogli cieszyć się widokiem na zielone dachy sąsiadujących budynków. Inne mieszkania posiadają widok na wewnętrzne jeziorko i oraz zielone otoczenie osiedla.

FUNKCJONALNA ZIELEŃ


Naturalna zieleń Harmony Park nie tylko nadaje osiedlu wyjątkowego charakteru, ale również zapewnia jego Mieszkańcom wysoki standard życia. Starannie dobrana roślinność będzie korzystnie wpływać na jakość powietrza, jego czystość i odpowiedni poziom wilgotności.

Zielone dachy budynków stworzą estetyczną, naturalną otulinę, wyciszając i w naturalny sposób łagodząc miejski klimat i regulując temperaturę budynków. Zasadzone na dachach rozchodniki oraz ich podłoże to ważny element systemu oczyszczania wody deszczowej zasilającej położone w centrum Harmony Park jeziorko. Zbiornik wodny, dzięki własnemu systemowi filtracji, przez lata będzie cieszyć Mieszkańców swoją czystą wodą i bogactwem wodnej roślinności.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO


Projektując Harmony Park zadbaliśmy o najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa. Podziemny ruch kołowy, monitoring i indywidualna ochrona osiedla sprawią, iż Mieszkańcy Harmony Park będą mogli w dogodnych warunkach spędzać swój czas wolny na zewnątrz.
Wysokiej klasy drzwi antywłamaniowe to tylko jeden z gwarantów codziennego spokoju i bezpieczeństwa.

Z MYŚLĄ O AKTYWNYCH


Na terenie osiedla nie zabraknie atrakcji dla tych, którzy poszukują wytchnienia od codziennego zgiełku. Specjalnie zaprojektowana strefa relaksu wokół wewnętrznego jeziora to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających Mieszkańców.

Z myślą o nich, na terenie Harmony Park, powstaną starannie zaplanowane tereny rekreacyjne ze ścieżkami spacerowymi i do joggingu oraz drewniane pomosty z miejscem do jogi. Do dyspozycji całych rodzin będzie także kolorowy plac zabaw, wielofunkcyjne boisko oraz pobliska stacja Veturilo. Harmony Park to miejsce, które oferuje nieograniczone możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu.

KONTAKT

Szanowni Państwo, zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży Harmony Park. Zachęcamy do napisania maila lub bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

POBIERZ KATALOG